Влада

Екс-начальник УМВС Вінниччини просить Гройсмана справедливості для своїх люстрованих заступників

12 травня 2015, 16:59

 8 травня міністр МВС Арсен Аваков на своїй сторінці в соцмережі опублікував список 15 керівників органів внутрішніх справ, які підлягають люстрації із забороною займати посади в органах державної влади протягом 10 років.

Серед звільнених наказом Міністра МВС від 8 травня, двоє керівників міліції Вінниччини:

Гебеш Олександр Іванович, заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки УМВС України у Вінницькій області (29 грудня 2012 – 22 травня 2014). На сьогодні: заступник начальника УМВС в Закарпатській області – начальник МГБ. Та Школьний Олег Михайлович, начальник УМВС України у Вінницькій області (4 лютого 2014 – 29 серпня 2014). На сьогодні: заступник начальника УБНОН МВС.

«Люстраційна перевірка інших категорій службовців МВС, відповідно до Закону України «Про очищення влади» триває згідно з порядком та графіком затвердженім Мінюстом. Сподіваюся, що на зміну звільненим прийдуть люди, здатні увібрати з минулого весь необхідний досвід, і орієнтовані на майбутнє якісно нової української поліції», - повідомив А. Аваков.

Наступного дня, 9 травня після повідомлення Авакова про люстрацію правоохоронців, Віктор Русин, який керував УМВС Вінницької області в час Революції Гідності, через свою сторінку в соцмережі звернувся до голови Верховної Ради Володимира Гройсмана у зв’язку з безчинством міністра МВС.

«ЗВЕРНЕННЯ.

Голові ВР України п.Гройсману В.Б.

Шановний Володимир Борисович змушений звернутись до Вас у зв'язку безчинством міністра МВС.

Вчора цим міністром порушені всі закони України при звільненні керівних працівників Умвс України.

Заступники Умвс в Закарпатській області Гебеш Олександр та Росоха Сергій були звільнені з органів внутрішніх справ на підставі Закона очищення влади,по народному люстровані,як раніше і заступник начальника Львівського Умвс Вучкан Сергій.

Законом передбачено звільнення з органів міліції на протязі 10 днів з момента опублікування даного Закона,звільняють через рік.

Три полковника міліції ,професіонали вищого ґатунку,які пройшли АТО,стали учасниками бойових дій звільнені за баганкою міністра-бариги.

Володимир Борисович знаючи Вас як порядочну і беспристрастну людину до різного роду порушень встановити справедливість відносно цих працівників міліції.

Я впевнений в тому,що держава не може і не має права розкидуватися професіональними людьми,які вірно служать народу України,захищають і люблять свою Державу.

Я також розумію,що сьогоднішні керівники Умвс у всіх практично областях безхребетні і захистити своїх підлеглих не можуть,так як для них посада вище цього.

Щиро вдячний буду за прочитання цього звернення і справедливість.

З повагою екс-начальник Закарпатського та Вінницького УМВС

Генерал-майор міліції Віктор Русин», - зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, заступниками начальника УМВС у Вінницькій області у Віктора Русина були Олександр Гебеш та Сергій Вучкан. Сергія Вучкана звільнили ще у жовтні 2014 року.

ВИННИЦА.info


Теги: міліція люстрація 
Матеріали по темі