Суспільство

Ексклюзивний авторський семінар для нейл-майстрів у Вінниці

7 липня 2017, 10:39

 Жіноча природа завжди була загадкою... Скільки всього за день ми встигаємо? А скільки ролей приміряємо? Найголовніше - як все втримати під контролем, при цьому зберігши жіночність до кінчика нігтя. Адже саме цього прагне більшість з нас - не розгубити при скаженому ритмі та багато задачності чарівність та магію, якою нас наділив Всесвіт.

Мета проекту, заходу та нашої роботи -  показати жінкам, що роблячи улюблену справу, ми все одно залишаємося чарівними, якщо наша праця "запалює" - мети досягнуто, магія діє!

Авторський ексклюзивний семінар створює можливості і запрошує активних жінок, які хочуть отримати нові знання, найти нових друзів, зарядитись позитивною енергією, розкрити свій потенціал та відчути себе Жінкою!

Міла Лисенко - досконалий майстер своєї справи -  покаже, як досягти вершин майстерності, розкриє секрети "отримування крил" від улюбленої роботи, познайомить з магічним та мініатюрним світом чарівних візерунків.

Партнер дійства - якісний французький бренд "DIDIER", такий бажаний в Україні, адже його якість незрівнянна та разом з тим  - доступна.

Любі жінки, запам'ятайте - кожна з нас є неповторною феєю, яка сама творить свій дивовижний світ! Розкривайте щодня нові двері, нові грані себе та свого таланту!

До зустрічі на авторському ексклюзивному семінарі в чудовому місті Вінниця  11 липня о 15.00 в конференц-залі готелю "Франція" (вул.Соборна, 34).

Телефон для реєстрації:(063) 390-05-81

Детальніше про захід: https://www.facebook.com/Nail5technician/

https://www.facebook.com/events/331675787263771/

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: нейл 
Матеріали по темі