Суспільство

Ексклюзивна “Україна”: в Гнівані встановили точну копію піаніно з граніту. Фото

29 жовтня 2020, 12:27

Біля музичної школи у Гнівані людно. Місцеві жителі розглядають піаніно, яке встановили прямо на вулиці Соборна. Молодь робить селфі. А малюки намагаються тиснути по клавішах.

"Я хочу навчитися на ґрати на піаніно", - каже мамі 6-річна дівчинка.

Але цей інструмент зазвучати не зможе. Він з граніту.

“Піаніно гранітне, як бачите. Тому, що у нас дуже багато майстрів. Наше місто можна назвати батьківщиною майстрів по обробці граніту. У нас поруч гранітні кар'єри”, - каже Володимир Кулешов, мер Гнівані.

На цьому місці раніше стояв бронзовий Ленін. Після його демонтажу місце пустувало. Міська влада вирішила створити креативний простір. Тематика була очевидною, адже поруч музична школа. Але увічнити захотілося те, чого ще ні в кого не було.

“Виникла ідея зробити гранітне піаніно в повний зріст. Так, як воно є, таких самих пропорцій. Подібного ніде немає”, - зауважує мер.

На гранітному прототипі ноти перших рядків національного гімну. Є бандура і листя дуба з жолудями. Місцеві жителі креативність відзначили.

“Дуже так оригінально, ніде ніколи такого не бачила. В принципі, нам дуже сподобалося”, - посміхається Аліса Войтовська.

На одному піаніно вирішили не зупинятися. Простір вже поповнив гігантський скрипковий ключ. Планують установку нотної грамоти. Ну а далі, тут з'являться і інші музичні інструменти. Які саме, ще не вирішили.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниця Гнівань гранітне піаніно 
Матеріали по темі