Культура

Екскурсія до синагоги і концерт на заводі. У Шаргороді реалізують проект «Від шаленого штетлу до сучасного мистецтва»

29 вересня 2019, 12:50

11 жовтня у Шаргороді реалізують мистецький проект «Від шаленого штетлу до сучасного мистецтва». У день презентації екскурсійної програми на кожній локації маршруту буде відбуватись міні-фестиваль, що характеризує окремий об'єкт культурної спадщини міста.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

«Загальна мета проєкту - створення та презентація інноваційного туристичного продукту. Шаргород володіє величезною історико-культурною спадщиною та має потенціал до перетворення на потужний туристичний та культурний центр, єдиний історико-культурний центр духовної толерантності та злагоди, де унікальні пам’ятки історії та культури трьох народів: українського, польського та єврейського не лише збереглися для нащадків, але й надихають нові покоління жителів та гостей міста на творення нових смислів та сюжетів ХХІ століття», - зазначив очільник ГО «Шаргород Рафінад» Григорій Саулко.

Про мистецьку складову проекту розповіла керівниця Українського центру культурних досліджень Ірина Френкель: «На кожному об’єкті квесту буде відбуватись мистецьке дійство, для прикладу на даху Синагоги гратиме скрипаль. Таким чином кожна локація буде мати свій культурний сегмент, до якого матимуть змогу долучитись учасники квесту. Також на території колишнього цукрового заводу відбудеться вистава на відкритому повітрі Вінницького академічного музично-драматичного театру ім.Садовського «Хелемські мудреці».

Для залучення бажаючих взяти участь у квестах 11 жовтня запускається «Вікторина про Шаргород», для переможців якої забезпечать безкоштовний трансфер. Кількість місць у трансферах обмежено. Лише перші 50 осіб, які дадуть правильні відповіді на запитання зможуть безкоштовно скористатися цією можливістю.

Програма презентації

11.00 - початок квест екскурсій (групи у складі 25-30 людей, періодичністю у 15-20 хвилин) проходять екскурсію Старим містом, паралельно виконуючи квест-завдання.

Тривалість екскурсії - 2 години.

  • Проходять об'єкти:
  • Синагога 1589р,
  • Замок Замойського 1585р,
  • Пам’ятник невідкритому пам’ятнику,
  • Штетл,
  • Свято-Миколаївський чоловічий монастир 1719р,
  • Санктуарій страстей Господніх (Костел Св.Флоріана 1595р та Хресна дорога),
  • Завод 1858р.

На заводі:

11:00 - початок майстер-класів та виставок крафтових мистецтв

15:00 концертна програма

18:00 - вистава на відкритому повітрі Вінницького академічного музично-драматичного театру ім.Садовського «Хелемські мудреці».

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: фестиваль Шаргород 
Матеріали по темі