Суспільство

«Екватор» зими. Фоторепортаж сонячного ранку у Вінниці

13 січня 2020, 12:04

На календарі середина зими – 13 січня. Зима цього року дійсно лише «календарна», у повітрі морозна та сніжна пора року не відчувається. Зрештою, в суспільстві жартують, що осінь плавно переходить у весну.

У Вінниці святковий ранок понеділка, сьогодні відзначають Щедрий Вечір. На вулицях міста людно, більшість тих, хто поспішає у справах, менше – хто просто гуляє, переважно це молоді матусі з дітками та пенсіонери.

Головними атрибутами сьогоднішнього свята донині є щедрування, ворожіння та забави. В народі існують прикмети та заборони, пов’язані з цим днем. Кажуть, що в цей день забороняється проявляти скупість, відмовляти в проханнях, важливо допомагати людям. Також забороняється конфліктувати, навіть якщо на це були вагомі причини, варто всі образи забути і попросити вибачення у тих, перед ким винні.

За прикметами, якщо протягом дня буде відлига – можна чекати теплого літа, якщо іній рясно покриває дерева – буде врожай на дерева, якщо падає м’який сніг – це на врожай, а коли тепло, то літо буде дощовим.

Однак у Вінниці, за прогнозами синоптиків, замість снігу та морозу, «плюсова» температура. Надворі сонячно, без опадів та вітру. Така погода протримається у Вінниці до кінця тижня.

Понеділок, 13 січня

Вдень у Вінниці до +6. Вітер західний, 7-12 м\с. Без опадів. Вночі до мінус 4.

Вівторок, 14 січня

Вдень до +6. Без опадів. Вітер південно-західний, 5-10 м\с. Вночі до мінус 2.

Середа, 15 січня

Вдень у Вінниці до +6. Вітер південний, 5-10 м\с. Без опадів. Вночі до мінус 2.

Четвер, 16 січня

Вдень до +3. Вітер південний, 3-8 м\с. Без опадів. Вночі до мінус 3.

П’ятниця, 17 січня

У Вінниці протягом дня до +3. Без опадів. Вітер північно-східний, 3-8 м\с. Вночі до мінус 3.

Вінниця.info підготувала для читачів фоторепортаж сонячного ранку у Вінниці.

Більше фото у слайдері.

Вінниця.info

Теги: Щедрий вечір зима погода 
Матеріали по темі