Суспільство

Електромобілі та сучасні котли. Вінничанам показали, як економити в будинку і в дорозі. Фоторепортаж

16 березня 2017, 13:23

 У Вінниці триває виставка техніки і обладнання, що допоможуть зберегти тепло в оселі і зменшити рахунок за «комуналку». В «Експоцентрі» представили різноманітні варіанти твердопаливних котлів, світильників, фільтрів для води, теплоізоляційних матеріалів і навіть відеоспостереження.

Найбільша увага відвідувачів прикута до котлів, що працюють на альтернативному паливі. Представник компанії, що займається їх виготовленням, запевняє, таке обладнання і чистіше, і економніше.

«Це котел-теплогенератор, який працює на дровах і всьому паливі рослинного походження: тирса, солома, дрова, пилети, брикети. Є дві камери згоряння: в першій горить деревина і виділяються гази, які догорають у другій камері згорання. За рахунок цього маємо повну роботу на одній загрузці до 10 годин.

Встановлювати можна як в промислових приміщеннях, так і в житлових. Є два варіанти – носій тепла гаряче повітря або підлаштування під батареї», - розповів Вінниця.info Сергій.

Наступними за популярністю у вінничан виявилися електрокари. Щоправда, на них більше дивляться, ніж цікавляться, щоб придбати. Руслан Бурко зазначає, що такі машини дуже економні і, головне, практично не шкодять довкіллю.

«Це стовідсотковий електромобіль: немає неприємних запахів і вихлопів. По співвідношенню ціни і якості поки що без альтернативи. Приємний і дешевий в обслуговуванні автомобіль. Приблизно в 15 разів економніший за звичайний. Підзаряджати треба кожні 130 кілометри.

Звичайно, не секрет, що сьогодні найкращий серійний електромобіль «Тесла», у Вінниці є один такий», - говорить чоловік.

Виставка триватиме до 17 березня.

 

 

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: виставка 
Матеріали по темі