Суспільство

«Енера Вінниця» знову погрожує залишити водоканал без світла

21 листопада 2019, 14:36

ТОВ «Енера Вінниця» знову погрожує зупинити подачу електропостачання на об’єкти комунального підприємства «Вінницяоблводоканал». Відключення заплановане 26-го листопада.

«Товариство враховує соціальну важливість комунального підприємства та з розумінням ставиться до проблем, що нині виникли на підприємстві водопостачання. Тому вкотре дали можливість керівництву КП «Вінницяоблводоканал» знайти шляхи вирішення погашення боргів за жовтень місяць.

Однак, в умовах Нового ринку електричної енергії ТОВ «Енера Вінниця» не може постійно кредитувати водоканал, оскільки гроші на купівлю електричної енергії необхідні завчасно. Тому ми закликаємо комунальне підприємство розрахуватись за спожиту електричну енергію до 26 листопада. У разі несплати Товариство буде вимушене припинити електропостачання даному підприємству за заборгованість. Сподіваємося, що припинення електроенергії не відбудеться і у майбутньому, а співпраця з КП «Вінницяоблводоканал» відбуватиметься на дотриманні досягнутих договірних умов», - йдеться в повідомленні ТОВ «Енера Вінниця».

Нагадаємо, що 1 листопада під час сесії міськрада виділила понад 7 мільйонів для погашення боргів обласного підприємства «Вінницяоблводоканал».

Вінниця.info

Теги: Енера Вінниця Вінницяоблводоканал відключення води 
Матеріали по темі