Суспільство

Енергопостачальна компанія Вінниці знову виписує людям платіжки з неіснуючими боргами

16 жовтня 2019, 13:40

Вінничани обурюються нарахуваннями неіснуючих боргів енергопостачальною компанією ТОВ «ЕНЕРА». В будівлі на Пирогова, де розміщується офіс енергетиків, величезні черги – споживачі намагаються з’ясувати, за що їм нарахували борги.

Відповідний допис з фото та відео розмістили в одній із груп в соцмережі «Фейсбук».

«Це сьогодні РЕС по уточнення показників лічильника. Слів не має, людей шкода. В місті повний безлад. Люди сплачують свої кошти за використану електроенергію, і потім часами уточнюють їхні нафантазовані показники. До кого звертатись? Кому писати, щоб навели порядок цьому безладу? Так не може бути кожен місяць», - зазначено в дописі під яким за добу майже дві сотні коментарів.

Люди обурені та зазначають, що їм погрожують вимкнути електрику за борги.

«…з'явився неіснуючий борг, ходила в прозорий вияснити, пообіцяли, що виправлять, але в цьому місяці прийшла платіжка знову з тим самим боргом та лист з погрозою відключення. Другого виходу, як зараз сплатити, щоб не відключили, не бачу. А знову розбиратися вже після. Підкажіть, куди після оплати дзвонити, щоб повідомити про сплату неіснуючого боргу», - пишуть в коментарях вінничани.

Інші дають пораду, що робити, аби не було платіжок з неіснуючими боргами. Радять платити відповідно до лічильника та записувати показники в абонентській книжці. Потім один раз в рік проводити звірку: фото показників лічильника на час звірки і проплачену квитанцію.

Також радять споживачам реєструватись в електронному кабінеті.

Питання проблем з нарахуваннями неіснуючих боргів вінничанам підняла і народний депутат Ірина Борзова. Вона виступила на брифінгу у Верховній Раді та повідомила, що подала депутатське звернення на ПАТ «Вінницяобленерго» та ТОВ «Енера Вінниця».

Відомо, що в ТОВ «Енера Вінниця» проблема з нарахуваннями за електроенергію споживачам, триває майже рік. Вінниця.info повідомляла, що в березні люди теж вистоювали кілометрові черги, щоб з’ясувати за що їм нарахували борги. Щоб якось врегулювати ситуацію, у Прозорих офісах Вінниці облаштували робочі місця для працівників енергокомпаній. Працівники ПАТ «Вінницяобленерго» та ТОВ «Енера Вінниця» здійснюють прийом громадян у трьох територіальних Прозорих офісах: «Вишенька» (вул. Космонавтів,30), «Старе місто» (вул.Брацлавська,85), «Замостя» (вул.Замостянська,7). Серед послуг, які вони надають, є й ті, що найбільше сьогодні потребують вінничани, – отримання консультацій щодо нарахувань за спожиту електроенергію та коригування показників лічильників.

Вінниця.info

Теги: ЕНЕРА світло платіжки борги черги 
Матеріали по темі