Суспільство

Ентузіасти з Вінниці за власний кошт встановлюють зарядні станції для електромобілів

20 квітня 2017, 17:58

У Вінниці вже курсують три десятки електромобілів . Вони не лише економічні, а й екологічно чисті. Популярність такого транспорту зростає серед автолюбителів. Але мало хто знає,  де у Вінниці можна підзарядити таку машину. Ірина Селезньова та городянка, яка не лише має електромобіль. Спільно з однодумцями  вона встановила 13-ть зарядних станції по місту, області та двом сусіднім регіонам.  

«Основна користь для власника електромобіля  -  економічна.  Не потрібно постійно оплачувати дорогий бензин, електромобіль не потребує регулярного обслуговування. Заміна ременів, мастила,фільтрів, свічок і інші проблеми не стосуються електромобіля. Все що електромобіль потребує - це заміна шин по сезону, і заливку омивача для скла. Також електромобіль це 100% екологічно чистий засіб пересування, з нульовими викидами в атмосферу. Біля електромобіля завжди чисте повітря і тиша», - каже Ірина.

Автолюбителька з ентузіастами самі влаштовують зарядні станції для електромобілів по Вінниці. За минулий рік таких на Вінниччині та у двох сусідніх регіонах з’явилось 13-ть.

«Нікому наші проблеми і наші плюси і вигоди для екології держави не цікаві. Окрім нас. За власний кошт ми виготовляємо і встановлюємо зарядні станції кругом де це можливо. Та все ж є в нашому місті підприємці, які розуміють що за електромобілями майбутнє. І що є реальна можливість щось змінити. Наблизити чисте майбутнє для наших дітей. Вони надають нам місце для зарядки та електроенергію», - підкреслює Ірина.

Кількість електромобілів дуже стрімко збільшується, і підприємцям і місту треба звернути на це увагу.

«Окрім екологічності,  підприємцям вигідно встановлювати зарядну станцію біля свого магазину, ресторану, тощо.  Як пасивну рекламу. Гарний електромобіль завжди буде привертати увагу людей. Також, це нові сфери пошуку клієнтів. За час зарядки я відвідаю магазин, ресторан, і залишу там гроші, які витрачу на себе , а не на бензин магнатам», - пояснює В’ячеслав.

Доступ до встановлених зарядних станцій безкоштовний. Рахунки за електрику сплачує власник закладу, де зарядна станція встановлена.

«Повна зарядка електромобіля відбувається за 3 години. Ми намагаємось ставити зарядні станції в торгових центрах, біля кафе, щоб завжди можна було провести час зарядки з користю для себе», - додала Ірина.

Список місць для зарядки, встановлених силами вінницьких ентузіастів за 2016 рік:

Вінниця
* Готельно-ресторанний комплекс “Драйв Клуб”
* Автомийка “Чисте місто” (територія гіпермаркету “МЕТРО”)
* ТРЦ “Мегамолл”
* ТРЦ “Квартал”
* Кав`ярня “Золотий Дукат”
* Тенісний клуб “Бомонд”
* Авторемонтна база (територія ВОПНД ім. Ющенка)
Вінницька область
* 20-й км Хмельницького шосе, с. Садове (Заміський комплекс “Butterfly”)
* м. Бар (БКТБ НТУ)
* м. Гайсин (автомийка, вул. Незалежності, 2а)
Житомирська область
* м. Бердичів (об`їздна, кав`рня “Автостоп”)

Хмельницька область
* м. Хмельницький (автомийка “9 вал”)
* м. Кам`янець-Подільський (територія рембази “Міськ Світло”)

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина електромобілі 
Матеріали по темі