Суспільство

Евакуація екіпажу та надання невідкладної допомоги постраждалим: біля Вінниці авіарятувальники провели навчання

24 листопада 2021, 11:38

У Вінницькій області, на аеродромі бригади транспортної авіації, провели тренування авіарятувальників. Підрозділ вчився надавати невідкладну допомогу постраждалим, а також проводити евакуацію екіпажу повітряного судна.

Про це пише АрміяInform.

Через зростання інтенсивності польотів авіації велика увага приділяється саме підготовці пошуково-рятувальних сил, які призначені для порятунку екіпажів повітряних суден та їхніх пасажирів.

Тренування тривало в рамках чергової льотної зміни вертолітної ескадрильї у світлу пору доби. Фахівці відпрацювали елементи пошуку, надання невідкладної допомоги постраждалим та евакуацію екіпажу повітряного судна, що за легендою зазнало лиха.

«Цього разу для нашого колективу відпрацювання деяких елементів підготовки було дещо особливим. Адже двоє рятувальників уперше в житті здійснювали спуск по лебідці ЛПГ-150 з борту Мі-8, що зависав над умовним місцем знаходження потерпілого екіпажу», – зазначив начальник пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби бригади майор Олександр Кушнір.

Загалом за підсумками тренування усі рятувальники продемонстрували свій професіоналізм та готовність до виконання завдань за призначенням.
Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото АрміяInform

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: авіарятувальники 
Матеріали по темі