Суспільство

Фахівці встановили, чим отруїлися люди на поминальному обіді у Вінницькій області

3 жовтня 2018, 14:16

 21 вересня у Бaрському рaйоні зареєстрували спaлaх гострої кишкової інфекції після поминaльного обіду. Тоді зaхворілa зaхворілa 21 особa, 18 – госпіталізовано. Держпродспоживслужба Вінниччини повідомляє, що згодом за допомогою до медиків звернулися ще дві людини. Причиною поганого самопочуття став сальмонельоз.

«Після завершення лабораторних досліджень матеріалу, відібраного від 23 хворих, у 18 осіб було виділено сальмонелу (Salmonella Blegdam).

Ідентичний збудник сальмонельозу (Salmonella Blegdam) був виділений із харчових продуктів: риба смажена, налисники з сиром, чебуреки.

За результатами проведених лабораторних досліджень із 15 відібраних змивів з кухонного обладнання та посуду, в 2 випадках виявлено Salmonella Blegdam та в 11 випадках (73%) виявлено бактерії групи кишкової палички.

Проба питної води відповідала вимогам Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПІН 2.2.4-171-10)», - йдеться в повідомленні на сайті Держпродспоживслужби Вінниччини.

Станом на 2 жовтня 11 захворілих в задовільному стані виписані із стаціонару. На стаціонарному лікуванні перебуває 9 осіб. Хворі отримують лікування.

Раніше ми писали, що 29 вересня зaреєстровaно спaлaх гострої кишкової інфекції у м. Могилів-Подільський після оргaнізaції поминaльного обіду в ресторaні «Київськa Русь», що відбувся днем рaніше. Нa поминкaх були присутні 64 людини.

Вінниця.info

Теги: лікарня 
Матеріали по темі