Здоров‎’‎я

Фахівці назвали найпопулярнішу у вінничан вакцину від коронавірусу

18 серпня 2021, 11:37

Вакцинація від коронавірусу добровільна і безкоштовна.

Вінничани самі обирають, якою вакциною робити щеплення від COVID-19.

Фахівці Вінницького обласного центру громадського здоров’я повідомляють, що лідер по кількості щеплень на Вінниччині вакцина Comirnaty від Pfizer-BioNTech.

Станом на 13 серпня більше третини вінничан - 34.5% отримали перше щеплення саме вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech (Комірнаті від Пфайзер)

  • 28.7% щеплені вакциною CoronoVac (КоронаВак від Сіновак)
  • 20.2% - надали перевагу вакцині Мoderna (Спайквакс від Модерна)
  • 16.7% отримали щеплення вакциною AstraZeneca (АстраЗенека) індійського, південнокорейського та європейського виробництва.

Станом на 13 серпня друге щеплення отримали 122764 жителя Вінницької області. З них 48.3% вакциною Комірнаті, 26.9% - вакциною КоронаВак і 24.7% - вакциною АстраЗенека.

Нагадаємо в Україні використовуються 4 вакцини Comirnati (Pfizer –BioNTech), AstraZeneca, CoronoVac, Мoderna. Всі вакцини, що використовуються в Україні, схвалені ВООЗ для екстреного використання, мають високу ефективність.

Нагадаємо, фахівці наголошують, що вакцинація будь-якою з чотирьох наявних вакцин, захищає від важкого перебігу хвороби. У Вінницькій області закупили тест-системи для ідентифікації штаму «Дельта».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вакцинація від коронавірусу 
Матеріали по темі