Місто

Фахівці перевірили 13 дитсадків Вінниці та виявили порушення

15 квітня 2019, 11:41

Фахівцями Вінницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби області проводяться планові перевірки дошкільних навчальних закладів Вінниці на предмет дотримання вимог чинного законодавства у сфері обігу харчових продуктів та санітарно-епідемічного благополуччя. Станом на 10 квітня 2019 року перевірено 13 ДНЗ.

Про це повідомляється на сайті ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

В усіх закладах було встановлено факти порушення вимог чинного законодавства. Основні недоліки стосуються санітарно-технічного стану приміщень пралень, харчоблоків, групових осередків; проведення дезінфекційних заходів, ведення медичної документації, оформлення технологічних карток приготування їжі.

З метою створення комфортних і безпечних для здоров’я дітей умов перебування, організації харчування, побутового та медичного обслуговування на адреси керівників підготовлено і направлено 13 приписів щодо усунення порушення вимог санітарного законодавства та 9 - про усунення порушень вимог законодавства про харчові продукти.

Слід зазначити, що пропозиції приписів виконуються у зазначені терміни.

Про необхідність вжиття заходів щодо забезпечення виконання деяких пропозицій, які вимагають значних капіталовкладень, проінформовано директора Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксану Яценко, на адресу якого направлено 5 листів.

З метою підвищення рівня знань працівників ДНЗ міста стосовно вимог чинного законодавства, фахівці Вінницького міського управління прийняли участь в нараді з завідуючими та семінарі з медичними працівниками, на яких обговорювались питання обігу харчових продуктів та основних заходів щодо попередження розповсюдження кору в організованих дитячих колективах, а під час кожної перевірки активно проводиться санітарно-освітня робота.

Вiнниця.info

Теги: перевірки ДНЗ 
Матеріали по темі