Події

Фальшивий Jack Daniеls та Finlandia – на Вінниччині виготовляли алкоголь під виглядом відомих брендів. Фото

13 червня 2019, 09:43

На Вінниччині правоохоронці викрили незаконну діяльність групи осіб, яка займалась виготовленням алкогольних напоїв під виглядом торгових марок відомих світових брендів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

У домоволодінні, в селв Грушка Могилів-Подільського району,проведено обшук, у ході якого, виявлено та вилучено фальсифіковані алкогольні напої без марок акцизного податку, які розфасовано в упаковки типу «bag-in-box» та скляні пляшки із зображенням торгових марок відомих світових брендів алкогольних напоїв, зокрема, Finlandia, Jack Daniеls, Courvoisier, Metaxa, Jаmeson, об’ємом понад 2,2 тис. літрів.

Під час обшуку слідчими вилучено обладнання для незаконного виготовлення, змішування та пакування алкогольних виробів (насоси, шланги, пістолети для склеювання, пусту тару, лимонну кислоту, та інше знаряддя).

Наразі проводяться слідчі (розшукові) дії щодо встановлення всіх осіб, причетних до вчинення злочину та вживаються заходи забезпечення кримінального провадження щодо накладення арешту на вилучене під час обшуку майно, проводиться допит свідків, тощо.


Нагадаємо, що 6 червня, працівники Могилів-Подільської поліції виявили підпільний цех з виготовлення контрафактної алкогольної продукції в домоволодінні жительки с. Бронниця Могилів-Подільського району. З місця події вилучено близько пів тони фальсифікованої продукції.

Вінниця.info, фото прокуратури

Теги: прокуратура алкоголь  
Матеріали по темі