Культура

Фантазійна мудрість та Аліса з кроликом – в апеляційному суді проходить виставка картин вінницької художниці Анни Борачук

4 лютого 2020, 12:13

30 січня на першому поверсі Сьомого апеляційного адміністративного суду відкрилася виставка робіт вінничанки Анни Борачук. В суді кажуть, що окрім ознайомчої мети, ця виставка має і благодійну складову.

«Анна не є художником за освітою, але її батько – професійний художник, який її всьому навчав. Виставка, окрім ознайомчої мети, має ще й благодійну складову, оскільки більшість полотен з тих, що тут представлені, увійшли до календаря «Химерик», гроші з продажу якого направлятимуться на лікування хворого хлопчика», - розповіла журналісту Вінниця.info прес-секретарка Сьомого апеляційного адміністративного суду Інга Гаврилюк.

Мова йде про юного мешканця Жмеринки, Нікіту Добровольського, котрий має важку форму ДЦП.

В суді кажуть, що Анна Борачук активно займається благодійністю, і це не перша її акція, спрямована на допомогу тим, хто має в тому потребу.


Картини художниці виконані в фантазійному стилі, і всі її персонажі мають риси казковості. Тонкі риси та великі очі навіюють думку і про мультиплікаційні стрічки. Втім, такий стиль і добре передає емоційне навантаження, яке, вочевидь, хотіла показати авторка. І сумний козак з великими очима, і зажурений дідусь, що обіймає внука, і елегантна дама з кроликами дають певне емоційне навантаження та просякнуті духом казковості. Тут є і роботи, що відсилають до класичних західних творів. Наприклад, Аліса, яка тримає кроля, немовби зійшла зі сторінок творів Льюїса Керрола.

Виставка триватиме до початку березня. Ознайомитись з нею можуть відвідувачі суду та всі охочі вінничани. Втім, варто мати з собою паспорт, оскільки на вході до суду в обов’язковому порядку записують кожного відвідувача.


Вінниця.info

Теги: виставка суд картини 
Матеріали по темі