Суспільство

Федерація профспілок закликала зняти «блокаду» з будівництва нового кладовища у Вінниці

14 серпня 2017, 15:52

У Вінниці кількадесят людей продовжують блокувати роботу транспорту на території майбутнього кладовища в Сабарові, не зважаючи, що зовсім скоро в обласному центрі не залишиться місць для поховань. Протестувальники не йдуть на компроміс з міською владою… Така ситуація викликала занепокоєння у Ради Церков. Вони закликали «не спекулювати» на будівництві цвинтаря і зняти «блокаду».

14 серпня свою позицію висловила і Федерація профспілок регіону, оприлюднивши офіційне звернення.

«…Ми звертaємося до протестувaльників і усіх мешкaнців мікрорaйону Сaбaрів з прохaнням вивaжено тa з розумінням постaвитися до необхідності будівництвa нового міського клaдовищa. Не стaвити влaсні інтереси окремих громaдян і політиків вище інтересів усієї громaди Вінниці і не чинити перепон у будівництві.

Одночaсно ми звертaємося до прaвоохоронних оргaнів містa дaти оцінку діям блокувaльників будівництвa», - йдуться в документі.

Нагадаємо, що у Вінниці вже близько місяця тривають протестні акції щодо будівництва цвинтаря на Сабарові. Детальний план забудови території (у тому числі із 36 гектарами кладовища) затвердили на громадських слуханнях ще минулої весни.

Раніше Вінниця.info повідомляла, що у Вінниці практично не залишилося місць для поховання. Однак люди не перестають блокувати будівництво нового кладовища на Сабарові. Щоб не дати техніці працювати, на полі невідомі розкидали металеві «їжаки».

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: кладовище сабарів 
Матеріали по темі