Суспільство

Санаторій «Поділля» подарував путівку фіналісту конкурсу «Золотий птах»

11 квітня 2017, 12:45

 8 квітня у Вінниці відбувся гала концерт фестиваль-конкурсу «Золотий птах» для дітей та молоді з обмеженими можливостями. Цьогоріч фестиваль став міжнародним, адже окрім українських учасників, долучились і виконавці з Польщі. Переможці отримали грошові призи та статуетки. Спеціальний від спонсора фестивалю - санаторію «Поділля» отримав Володимир Прибєга. Хлопцю вручили путівку.

«Подарували Володимиру путівку в санаторій на двох, де він разом з татом або мамою зможе пройти обстеження та лікування. Ми завжди підтримуємо талановитих дітей, і готові допомагати. Так як учасники фестивалю це дітки з обмеженими можливостями, ми даємо можливість їм відпочити та пройти курс лікування», - говорить заступник директора санаторію «Поділля» Оксана Романюк.

Троє переможців фестивалю представлятимуть Україну на 21-му Міжнародному пісенному фестивалі «Чехочинські творчі зустрічі», який влітку пройде у Польщі.

 

Довідка.

Пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах» для дітей та молоді з обмеженими функціональними можливостями. Він започаткований в 2015 році та проходить в кілька етапів – відбірковий тур, фестиваль-конкурс та нагородження переможців. Ініціатор проведення фестивалю голова ГО «Центр «Культурна стратегія - ХХІ» Людмила Бушинська.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: санаторій 
Матеріали по темі