Культура

Фіналісткам конкурсу «Краса країни – Вінниця 2020» роздали корони. Переможницею стала Світлана Хникіна

17 лютого 2020, 10:57

16 лютого в театрі ім. Садовського відбувся фінал регіонального конкурсу «Краса країни – Вінниця 2020». Переможницею стала 41-річна Світлана Хникіна. Тепер вона представлятиме Вінницю на всеукраїнському конкурсі краси. Загалом на сцену вийшли 9 фіналісток. Всі учасниці – жінки віком від 25 років, і це переважно заміжні жінки, матусі та бізнес-леді.

Організатори розповідали, що параметрів, за якими обирали учасниць, не було. Конкурс «Краса країни» – це перший і єдиний конкурс, за їх словами, який не ставить рамки та параметри для учасниць. Єдина умова для них – це вік.

В процесі конкурсу поміж виходами конкурсанток присутніх розважали хореографічні та музичні колективи Вінниччини. Спеціальними гостями стали співак Даниїл Клягін, учасник шоу «Х-Фактор», та заслужений діяч мистецтв Роман Загороднюк. Також ведучі розіграли подарункові сертифікати серед вінничан, які сиділи в залі.

Фінал конкурсу краси тривав близько 3-х годин, учасниці п’ять разів виходили на сцену. Спочатку це був вихід-візитівка, під час якого ведучі представляли конкурсанток глядачам та суддям. Вдруге учасниці вийшли в брендовому одязі з хутра. Третій вихід – етно-колекція. Четвертий вихід – дефіле в купальниках. Востаннє всі конкурсантки вийшли в сукнях від дизайнерки Катерини Лукашик.

Всі учасниці отримали діадеми та сертифікати.

Загалом, номінації в конкурсі розподілились наступним чином:

3-я «Краса країни – Вінниця 2020» – Вірсавія Богославська. Жінці 41 рік, вона є матір’ю трьох дітей та керівником різноманітних проектів, соціальним педагогом та керівником благодійної організації «Сонячна країна».

2-а «Краса країни – Вінниця 2020» – Вікторія Дубровська, 33 роки, мати, менеджер по роботі з клієнтами та інвесторами. Варто зазначити, що за рішенням суддів її вирішили також відправити на всеукраїнський конкурс, як додаткову учасницю.


Переможниця у номінації «Вибір країни – Вінниця 2020» – Алла Сержант – 38 років, юрист та мама 6-ти дітей. Впродовж всього періоду конкурсу глядачі могли голосувати за свою фаворитку на офіційному сайті «Краса країни». Вибір вінничан зупинився саме на Аллі. Жінка, окрім діадеми переможниці, отримала сертифікат на поїздку до будь-якої країни Європи.

1 місце та звання «Краса країни – Вінниця 2020» отримала Світлана Хникіна. Їй 41 рік, і вона, окрім того, що є матір’ю трьох дітей, також власниця рекламного бізнесу. Вона отримала в подарунок брендовий виріб з хутра та сертифікат на поїздку до Парижа. Також переможниця представлятиме Вінницю на всеукраїнському конкурсі «Краса країни – 2020».

Від міста Вінниці поїдуть на конкурс відразу дві учасниці – Світлана Хникіна і Вікторія Дубровська.

Переможниця конкурсу Світлана Хникіна розповідає, ідея стати учасницею конкурсу в неї виникла спонтанно. Раніше Світлана була не впевнена в собі. Щоб подолати цей бар’єр, жінка пішла в школу візажу, хотіла робити гарний макіяж собі та подругам. Фактично, як вона каже, це була її дитяча мрія. Візажист Людмила Килимнюк познайомила її з фотографом, з чого розпочалася серія фотосесій Світлани для різних брендів. Завдяки саме цим фотосесіям, розповідає жінка, вона повернула собі впевненість в собі.

«Враховуючи, що діти дорослі, самостійні, та й чоловік підтримав, я вирішила взяти участь», - розповіла вона журналісту Вінниця.info.

З дитинства Світлана професійно займалась спортом, була членом збірної команди України з плавання, де й познайомилась зі своїм чоловіком. Зараз вона намагається теж підтримувати форму. До речі, її діти також займаються плаванням. Найстаршому сину Світлани – 20 років, середньому – 18, молодшій донечці – 11 років.

Окрім власного рекламного бізнесу, вона займається організацією різноманітних заходів.

«Нещодавно, 14 лютого, був у Вінниці концерт гурту «Антитіла» в клубі «Нокаут». Я була співорганізаторкою цього концерту. І хоча це не основний вид моєї діяльності, але таку роботу теж люблю», – додає переможниця.

Вінниця.info

Теги: конкурс фінал Краса країни 2020 
Матеріали по темі