Місто

Фіналістки «Міс Вінниця 2018» під час аукціону зібрали понад 46 тисяч гривень для бійців АТО

27 лютого 2018, 13:23

 26 лютого в «Галереї XXI» відбувся 4-й благодійний аукціон «Краса допоможе – Україна переможе» від фіналісток конкурсу краси «Міс Вінниця». Власноруч зроблені дівчатами поробки охоче купували, загалом було зібрано 46350 гривень.

Про це повідомляє прес-службa Вінницької міської рaди.

На аукціоні дівчата представляли картини маслом та бісером, ікони, обереги тощо. З початкової ціни 300 грн. торгівля закінчувалась у середньому на 2000 грн.

У рамках заходу організатор аукціону, міський Палац мистецтв, провів розіграш лотереї серед учасників аукціону. Серед призів – картини, які передали міський голова Сергій Моргунов та секретар міської ради Павло Яблонський, книги від художника Володимира Козюка, картина вінницького художника Віктора Байрака.

Закінчився аукціон підведенням підсумків - було зібрано 46350 грн. Всі кошти одразу були передані БФ «Подільська громада» для потреб наших бійців у зоні АТО.

4 березня в театрі ім. Садовського відбудеться фінал конкурсу краси «Міс Вінниця». Спеціальний гість – гурт Pianoboy.

Нагадаємо, 29 січня у Вінниці відбувся другий кастинг на конкурс «Міс Вінниця 2018», оскільки під час першого суддям не вдалося обрати 16 фіналісток.

В минулому році конкурсантки також проводили благодійний аукціон. Лотами були поробки претенденток на корону «Міс Вінниця 2017». На підтримку воїнів, що служать в зоні AТО зібрали 41284 гривні.

 

 

Вiнниця.info, фото - прес-службa Вінницької міської рaди.

Теги: аукціон 
Матеріали по темі