Суспільство

Фінішували під військовий оркестр: на Вінниччині перевірили калинівських нацгвардійців. Фото

26 жовтня 2021, 16:56

26 жовтня завершили двотижневу перевірку за 2021 навчальний рік у 8-му полку оперативного призначення ім. Івана Богуна. Весь особовий склад здавав нормативи з фізичної підготовки. Вперше вирішили залучити військовий оркестр, щоб підбадьорити учасників на фініші.

Про це Вінниця.info розповіли у Військовій частині 3028 Національної гвардії України.

«До перевірки був залучений весь особовий склад: від солдата строкової служби до офіцера. Кожен військовослужбовець здав нормативи з основних предметів бойової підготовки. Оцінювали гвардійців за результатами контрольних занять з тактичної, фізичної та вогневої підготовки. В ході перевірки військовослужбовці, виконували різні фізичні вправи, спрямовані на визначення рівня їх фізичної підготовленості у швидкості, силі й витривалості. Більшість військовослужбовців-чоловіків складали біг на 100 метрів, кілометр та підтягування. Жінки замість підтягування складали вправи на прес та присідання», - зауважили там.

Також одним із головних елементів перевірки готовності військовослужбовців була здача нормативів з вогневої підготовки, а саме стрільба зі штатної зброї, нормативи розбирання та збирання зброї.

Особовий склад дуже відповідально поставився до виконання нормативів і доклав усіх зусиль для отримання високих оцінок.

Більше фото у слайдері.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото Військова частина 3028 Національної гвардії України.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина Нацгвардія перевірка військовий оркестр 
Матеріали по темі