Місто

Фонд Порошенка подарував вінницькому госпіталю високочастотний хірургічний ніж

24 жовтня 2015, 11:22

 У рамках програми «Допомога військовим» благодійного Фонду Порошенка голова Фонду Марина Порошенко та член Ради Фонду Олексій Порошенко відвідали Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону в м. Вінниця та передали хірургічному відділенню високочастотний хірургічний ніж та книжки військовим.

Народний депутат України Олексій Порошенко передав хірургічному відділенню Центру високочастотний хірургічний ніж. Поставка такого медичного обладнання відбулася у рамках співпраці Благодійного Фонду Порошенка з Федеральним міністерством економічного співробітництва і розвитку Німеччини.

«Обладнання було передано в рамках співпраці з  Німеччиною, за допомогою німецького Міністерства з економічної співпраці і німецького посольства, і було передано абсолютно безкоштовно, в цьому плані ми визначали,  який госпіталь найбільше його потребував. Звичайно, вінницький госпіталь з початку антитерористичної операції прооперував більше 4 тисяч людей, має в середньому 7 операцій за добу і тому визначили що він саме тут потрібен і до того ж  тут такого обладнання не було», - сказав О. Порошенко.

Голова Фонду Марина Порошенко зустрілася з військовослужбовцями, які перебувають на лікуванні у вінницькому госпіталі, та подякувала бійцям за їх мужність і гідне виконання чоловічого обов'язку по захисту рідної землі, за мир і спокій в Україні. Вона передала бібліотеці Центру сучасну українську літературу для поліпшення психологічного стану захисників.

Під час бесіди голова Фонду запросила військових на урочисте закриття ювілейного 5-го сезону вінницького фонтану "Roshen". Бійці та Марина Порошенко вирушили на феєричне світлове шоу вінницького водограю разом в одному автобусі.

 

 

 

ВИННИЦА.info

Теги: госпіталь Порошенко Фонд 
Матеріали по темі