Місто

Фонтан Roshen відкрив новий сезон у Вінниці – з хітами Мірзояна і гурту Onuka. Фото і відео

29 квітня 2017, 23:50

 29 квітня фонтан Roshen розпочав новий сезон. Кілька десятків тисяч глядачів зібралися в самому центрі Вінниці, щоб разом відкрити найбільший світломузичний водограй Європи. Його запуску передувала святкова концентра програма, приурочена 100-річчю Української революції.

Першою на сцені набережної виступила дружина Президента.

«Нa почaтку двaдцятого століття ми втрaтили шaнс постaти незaлежній Укрaїні – через брaк внутрішньої єдності тa політичні чвaри. І нaтомість отримaли 70 років жорсткої диктaтури, якa зaбрaлa життя мільйонів укрaїнців. Сьогодні ми мaємо щaстя жити у  незaлежній тa європейській держaві, aле ми повинні пaм’ятaти уроки історії, і в єдності будувaти сильну Укрaїну», - зазначила Марина Порошенко.

Почесними гостями урочистості стали учасники АТО, які сьогодні проходять реабілітацію у вінницькому госпіталі. Привітали городян і гостей голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної ради Анатолій Олійник та секретар мерії Павло Яблонський. Завітала на відкриття водограю і народний депутат Вікторія Сюмар.

Музичну програму розпочав романтичний і харизматичний Арсен Мірзоян. Запальний український рок не залишив нікого байдужим.

Далі на всіх чекав невеличкий екскурс в історію початку ХХ-го століття. На березі Південного Бугу показали образи бійців армії УНР – з автентичним одностроєм і зброєю.

Поява на сцені гурту Onuka зірвала шквал оплесків. Музиканти підкорили глядачів грою на українських народних інструментах у поєднанні з електронними ритмами.

Близько 23 години фонтан Roshen розпочав новий сезон патріотичною програмою «Хвилі рідної душі». 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: фонтан 
Матеріали по темі