Місто

Форманюк: нова площа Гагаріна витримає посадку «Боїнга», всі трамваї виходять на маршрут

31 серпня 2016, 16:50

 31 серпня підрядники завершили ремонтні роботи на площі Гагаріна у центрі Вінниці, які тривали з кінця травня. 1 вересня, повністю відновиться рух транспорту через реконструйовану площу, на лінію з 5-ї години ранку вийдуть всі трамвайні маршрути, курсування яких було призупинено влітку.

За час реконструкції знято старе дорожнє полотно та колії, встановлено зливову каналізацію, проведено монтаж трамвайних плит, колійних перетинів, проведено асфальтування та благоустрій територій.

31 серпня Вінницький міський голова Сергій Моргунов та голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій подякували вінницьким і львівським підрядникам, які вчасно вклались в терміни та вручили Подяки і премії.

«Основна проблема площі була в тому, що вона просідала вниз, кут між підйомом і площею збільшувався. Йшло навантаження на рамну конструкцію трамвая. Ми підняли середню частину площі на 40 сантиметрів, кут практично знівельований і вже немає ніякого перегину.

Коли ми зняли перший шар асфальту побачили, що ремонт тут не робився 44 роки. Ми побачили що тут насправді тут не було нормальної основи під асфальт та не було нормальної зливової каналізації. Зараз зробили основу, під якою кам’яні брили, тут якщо «Боїнг» буде сідати , то запросто сяде», - говорить директор КП «Вінницька транспортна компанія» Микола Форманюк.

Також Микола Форманюк повідомив, що з 5-ї години ранку відновиться рух всіх трамвайних маршрутів і пускають через площу громадський транспорт. З робіт залишилось лише встановити трамвайну зупинку, її зроблять на наступному тижні.

Нагадаємо, робoти з рекoнструкції плoщі Гагаріна розпочали 28 травня. Більшість трамвайних маршрутів припинили курсування, автотранспорт пустили в об’їзд. Реконструкція площі обходиться майже 34 млн. гривень, її проводили у співфінансуванні з фондом регіонального розвитку.

Як відомо, 11 серпня підрядники проклали лише третину трамвайних колій, а 22 серпня по новій колії поїхали трамваї з Барського шосе.


 

Микола Форманюк

Сергій Моргунов і Валерій Коровій нагороджують працівників, які проводили роботи з реконструкції

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: реконструкція Гагаріна 
Матеріали по темі