Місто

Фото оголених дівчат з написами «придбай мене», «заволодій мною»: вінничани обурились рекламою забудовника

24 січня 2020, 14:13

У Вінниці один із забудовників розмістив рекламу з сексизмом у вітрині новобудови. Світлини дівчат, які тримають плакати з написами «Придбай мене…», «Хочу бути твоєю…», «Заволодій мною…», «дзвони спеціалісту з продажу, він все про мене розповість…» викликали обурення вінничан.

Світлини з рекламними «закликами» опублікувала в Фейсбук вінничанка Світлана Дубина.

«давно у Вінниці такого гнилячого сексизму не було...», - підписала фото Світлана. Під дописом в коментарях користувачі обурювались рекламою.

Світлана Дубина повідомила Вінниця.info, що телефонувала забудовнику і пояснила, що це не лише порушення закону про рекламу, а й порушення прав жінок.

«Зазвичай, я не вдаюсь до таких пояснень, але ця реклама викликала в мене шок. Тому я запитала представника забудовника, чи розмістили Ви б світлину дружини, доньки чи сестри з такими надписами? Після цих слів мене запевнили, що рекламу знімуть.

Як громадська активістка я готова провести круглий стіл, щоб ще раз роз’яснити суспільству, до чого приводить подібна реклама. Бо на продажі вона не впливає, а лише принижує та нівелює в суспільстві роль жінки. Потім маємо недобрі наслідки, в тому числі з насиллям щодо жінок», - зазначила пані Світлана.

Вінниця.info

Теги: сексизм реклама 
Матеріали по темі