Суспільство

Фоторепортаж чергової сесії Вінницької облради, на якій був присутній Разумков

26 лютого 2021, 13:29

26 лютого відбулася чергова 5 сесія Вінницької облради 8 скликання. На порядок денний винесли 33 питання.

Сьогодні також на пленарному засіданні сесії був присутній Голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

На початку засідання депутати співали Гімн України.

Під час свого виступу перед депутатами спікер Верховної Ради окреслив теперішні виклики перед владою та закликав присутніх співпрацювати як між собою, так і з центральною владою. Окрім того, він нагадав депутатам про відповідальність перед виборцями.

У роботі сесії також взяли участь народні депутати України – Ірина Борзова, Юрій Арістович, Анатолій Драбовський, Максим Пашковський, Михайло Радуцький.


Першим питанням порядку денного чергової сесії облради, депутати розглянули та підтримали звіт про виконання обласного бюджету за 2020 рік. Виконання обласного бюджету по доходах склало 4 млрд 808 млн 950 тис. грн, по видатках – у сумі 5 млрд 013 млн 927 тис. грн, обсяг надання кредитів з обласного бюджету – у сумі понад 25 млн грн. Розмір дефіциту, тобто перевищення видатків разом з наданням кредитів над доходами разом з поверненням кредитів за 2020 рік, склав понад 222 млн грн.

Під час сесії депутати затвердити звіт про виконання обласної програми «Студентський гуртожиток на 2018-2020 роки» та 62 голосами ухвалили програму на 2021-2025 роки. Програма спрямована на надання компенсації оплати за проживання студентів із числа дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; студентів із числа осіб, визнаних учасниками бойових дій; та студентів з-поміж дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, в гуртожитках закладів вищої та фахової передвищої освіти, які фінансуються з обласного бюджету.

Також підтримали виконання обласної програми розвитку інформаційних та інноваційних технологій в закладах освіти області на 2016-2020 роки. Програмою, зокрема, було передбачено оснащення загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів навчально-комп’ютерними комплексами: комп’ютер вчителя та учнівські комп’ютери з ліцензійним програмним забезпеченням та мультимедійними комплексами (інтерактивна дошка, проектор, комп’ютер з ліцензійним програмним забезпеченням).

Вінницька обласна Рада підтримала проєкт рішення «Про оголошення об’єкта природно-заповідного фонду місцевого значення – ботанічної пам’ятки природи «Каштан Березовських»». Йдеться про дерево – кінський каштан звичайний, – яке має історико-культурну цінність як частина колишньої садиби панів Березовських.

Також затвердили Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційної виплати за навчання учасників бойових дій та їхніх дітей протягом І та ІІ семестрів 2020-2021 навчального року. За відповідне рішення проголосували 64 депутати.

Як проходила сесія Вінницької облради, на якій був присутній Дмитро Разумков, дивіться у фоторепортажі.Більше фото в слайдері.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: сесія Вінницької облради Дмитро Разумков депутати 
Матеріали по темі