Суспільство

Фоторепортаж із 38-ї сесії Вінницької обласної ради

26 червня 2019, 16:44

26 червня відбулась чергова 38 сесія Вінницької облради 7 скликання, на яку прибули 64 депутати з 84 загального складу ради. Зі 108 питань, розглянули лише 29.

На початку роботи сесії, Анатолій Олійник зачитав дві заяви від депутата облради Андрія Ковальова про вихід з фракції «Самопоміч» та Сергія Кривешка про зміни у депутатській фракції територіальної організації «Радикальна партія Олега Ляшка», а саме про відмову очолювати ним зазначену депутатську фракцію.

Під час звіту голови ОДА Валерія Коровія, депутати підтримали пропозицію не заслуховувати звіт та перейшли до формату питання-відповідь. Дискусії тривали більше години. Найбільше обранців цікавили питання стану доріг в області, коли розпочнуться ремонтні роботи та можливість капітального ремонту окремих ділянок доріг міжнародного та державного значення. Крім того, цікавилися питанням щодо вирішення екологічної проблеми в селищі Тростянець.

Також виконувач обов’язків начальника Головного управління поліції Руслан Мороз прозвітував про стан криміногенної ситуації у Вінницькій області за 5 місяців поточного року.

Окрім того, депутати голосували зща кадрові зміни в комунальних установах та закладах області. Зокрема, було призначено директора Вінницького коледжу культури і мистецтв імені Миколи Леонтовча. Ним став «Народний артист України» Станіслав Городинський, який до сьогодні очолював департамент культури Вінницької ОДА. Під час розгляду даного питання не обійшлося і без гострих емоцій. Депутати не з першого разу проголосували за призначення Городинського директором коледжу, аргументуючи це тим, що він вже колись був у статусі директора даного навчального закладу.

Ближче до 13:30 години у сесійній залі оголосили перерву, згодом сесію оголосили закритою через відсутність кворуму. На черговій 38 сесії облради зі 108 питань розглянули лише 29.

Як все було, дивіться у фоторепортажі.

Вінниця.info

Теги: сесія обласна рада 
Матеріали по темі