Суспільство

Фоторепортаж із сесійної зали Вінницької обласної ради

26 вересня 2019, 15:19

26 вересня відбулась чергова 39 сесія Вінницької обласної ради 7 скликання, у якій взяли участь 67 депутатів із 84 загального складу. Із 66 питань розглянули 33.

В сесійному залі обласної ради встановили нову систему голосування, яка перешкоджатиме «кнопкодавству». На робочому місці кожного депутата прикріплені планшети, є більш потужні мікрофони, а також оновлені кнопки «за», «проти», «утримався». Модернізація системи голосування коштувала 2,3 млн. гривень.

На початку сесії, голова обласної ради Анатолій Олійник повідомив, що відбулися зміни в складі депутатського корпусу. Зачитали прізвища депутатів, які замінять своїх колег, обраних до Верховної Ради – замість Олега Мейдича депутатом Вінницької облради став Ігор Вернигор, замість Лариси Білозір – Маріанна Мазуренко, а замість Геннадія Вацака – Володимир Кістіон, однак він не прийшов на сесійне засідання. Новообраним депутатам видали посвідчення.

На засіданні також був присутній новообраний голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський.

Чергова 39 сесія Вінницької обласної ради 7 скликання

В ході сесії були запропоновані зміни про збільшення бюджетних призначень та бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту фінансів облдержадміністрації. депутати схвалили проект рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І та ІІ семестру 2018-2019 навчального року».

Перший заступник прокурора Вінницької області Руслан Нікітчин зазначив, що з початку року органами прокуратури області вжито низку заходів до підвищення ефективності діяльності органів прокуратури відповідно до сучасних вимог.

Чергова 39 сесія Вінницької обласної ради 7 скликання

Під час роботи сесії депутати заслухали та підтримали 59 голосами звіт голови постійної комісії облради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Володимира Криська. Та підтримали проєкт рішення щодо виключення з облікових даних селища Тельман Скитківської сільської ради Липовецького району. Запропоноване рішення буде направлено до Верховної Ради України для його публікації у Відомостях Верховної Ради України.

Чергова 39 сесія Вінницької обласної ради 7 скликання.

Під час сесії розглянули 33 із 66 питань порядку денного. Після тригодинної роботи депутати почали покидати залу засідань. Коли голова облради Анатолій Олійник виніс на голосування питання про оголошення перерви, на своїх робочих місцях залишалося тільки 27 депутатів. Сесію закрили через відсутність кворуму.

Вінниця.info

Теги: сесія облради депутати голосування проект 
Матеріали по темі