Культура

Фоторепортаж із святкування Дня Незалежності у центрі Вінниці

24 серпня 2019, 15:11

У Вінниці на Майдані Незалежності святкують День Незалежності. У центрі міста сьогодні - фестиваль сучасного українського мистецтва«Подільська пектораль». Різноманітні яскраві фотозони та виставки декоративно-прикладного мистецтва, Гончарі проводять майстерклас для маленьких вінничан.

Триває виставка Центру історії Вінниці «Щоденний запис кінного походу: студентський рух напередодні незалежності», а також виставка-інтерактив сучасного етно-одягу від Valentina Kilar та фотовиставка Лідії Бойко «Деміурги: орнаменти душ».

На сцені біля міської виступають кращі фольклорні колективи області, а також гурти «Sunrise» та «Декорум», вихованці муніципальної майстерні «Зоряна мрія» Палацу мистецтв «Зоря», народні колективи «Барвінок», «Радість», зразкові ансамблі танцю «Квіти Поділля», «Подоляночка», «Академія національних традицій», Академічний міський камерний хор «Вінниця» та естрадно-духовий оркестр «ВінБенд».

Святковий концерт «Оберіг України» триватиме до пізнього вечора. Вечірня програма святкування продовжиться на Європейській площі, део 20:30 год. в рамках проекту «Кінодворик» буде демонструватись український історичний фільм «Гетьманські клейноди».

Нагадаємо, що у Вінниці відбувся велопарад у вишиванках.

Вінниця.info

Теги: свято День незалежності  
Матеріали по темі