Суспільство

Фоторепортаж осінньої набережної між двома мостами у Вінниці

30 вересня 2019, 15:33

На календарі кінець вересня, попереду ще два місяці осені, у Вінниці вона – в самому розпалі. Сонячна та тепла погода, яка повернулася в місто після двотижневих дощів та похолодання, – лише підкреслює усю красу прийдешньої пори року. Дерева ще не «скидають» листя, а лише почали набирати барвистих відтінків.

По обіді 30 вересня, вздовж кілометрової набережної Південного Бугу, яка з’єднує три вінницьких мости Центральний, Київський та Староміський, – малолюдно. Тут поодиноко прогулюються люди, дехто поспішає по справах. Хтось сидить на лавці та слухає музику. Вздовж річки, на узбережжі сидять кілька рибалок, поруч у воді плескаються дикі качки.

Сама набережна має не зовсім привабливий вигляд. Подекуди перила розбиті, а сходи, які ведуть з вуличок до набережної – мають великі дірки. Колони білої арки розписані різними текстами: про «вічне кохання» або ж матюки. Після тривалих двотижневих дощів, на стежках утворилося багато болота та калюж.

.Якщо біля Центрального мосту ще не відчувається прихід осені, тому що все навкруги зелене, то ближче до Київського, на півострові Бригантина – справжній кольоровий бум. Парк відкрив мальовничі стежки та зачарував деталями. Біля храму блаженної Ксенії Петербурзької ростуть старі берези, які набрали жовтуватого відтінку. На території старого майданчику, який також розташований поруч з храмом, відпочивають люди. Хтось компаніями, а хтось наодинці.

Однак єдине, що псує вид – велика кількість сміття: пакети, пластикові стаканчики, пляшки від води та алкоголю, використані серветки та навіть хліб з цвіллю. Навіть маленька річка, яка протікає на півострові Бригантина та впадає у Південний Буг, – закинута сміттям та старим гіллям.

По іншу сторону Бригантини, біля скелястої набережної та парку Кумбари, розташований занедбаний пляж. Тут місцеві вигулюють собак та ловлять рибу. Поруч вулиця Крутий Спуск. Тут розташовані як великі та охайні будинки, так і старі та дерев’яні із килимами на парканах, що додають свого колориту.

Вінниця.info підготувала осінній фоторепортаж вздовж набережної від Центрального до Київського мосту:Більше фото в слайдері.

Теги: осінь набережна Київський міст Центральний міст сміття 
Матеріали по темі