Суспільство

Фоторепортаж святкування Дня Європи у Вінниці до та після зливи

18 травня 2019, 18:17

18 травня Вінниця святкує День Європи. Із самого ранку головна вулиця міста – Соборна стала пішохідною. З 14:00 для вінничан та гостей міста підготували концерти, виставки та багато яскравих локацій.

На площі Ліверпуль для вінничан з 14:30 до 20:00 грають музичні оркестри міста, області та України. Публіку запалюють вінницькі степістки.

На Соборній, окрім фотоінсталяцій з різними знаковими місцями та подіями, є живі картини та фонтан, у якому стоїть дівчина в квітковій сукні та капелюсі. Великі черги охочих сфотографуватися біля живих скульптур. Також пройшла колона кульок у формі тварин з різних країн Європи.

Попри раптову зливу, під час якої вітер зіпсував деякі локації, а дощ залив фотозони, на Соборній знову людно: живі скульптури та картини повернулися на свої місця та збирають біля себе черги для фото. Однак живого фонтану уже немає.

Далі по Соборній проходить фестиваль спорту «Сила міст»: проводять змагання з тхеквондо, спортивні танці. Юні гімнастки показують трюки, а дужчі хлопці відривають штангу від постаменту та підіймають її.

Чималу кількість глядачів зібралося на локації «Дикий ліс добрих вікінгів». Там показують сучасний мечовий бій. Так проходять тренування з фехтування.

Редакція Вінниця.info відібрала для вас найяскравіші локації, пропонуємо переглянути фоторепортаж.


Вінниця.info

Теги: День Європи локація 
Матеріали по темі