Суспільство

Фоторепортаж травневого вечора у Вінниці

17 травня 2020, 23:43

Надворі в розпалі останній місяць весни – травень. Це пора, коли повітря просочується запахом бузку, дні стають довшими, вечори теплішими, а ранки ще більш свіжішими.

Для багатьох травень найулюбленіша пора: для школярів та студентів – останній місяць навчання, для тих, хто працює – час подумати про літню відпустку.

Цього року весна для усіх особлива. Нині увесь світ живе в умовах пандемії. Спалах коронавірусної інфекції поширився у кожній країні і люди змушені сидіти вдома, аби не наражати себе та інших на небезпеку. Українці вже понад два місяці живуть в умовах карантину, і лише нещодавно, з 11 травня в країні почали скасовувати деякі заборони.

У Вінниці після послаблення карантину людей на вулицях міста значно побільшало. Це й очевидно – людям набридло сидіти вдома ще й у таку пору року. Нині багатьох на вулиці можна зустріти уже без засобів індивідуального захисту, навіть там, де є велике скупчення людей. Для когось, вочевидь, пом’якшення карантину означає повне його скасування.

Попри усе, вінничани прогулюються вечірніми вулицями міста. Хтось вигулює домашніх тварин, а хтось катається на велосипедах. Люди насолоджуються теплими травневими днями навіть в умовах карантину.

Редакція Вінниця.info підготувала фоторепортаж з вечірнього мікрорайону Поділля, вул. Пирогова та Вишенського озера.


Більше фото в слайдері:

Вінниця.info

Теги: травень карантин 
Матеріали по темі