Суспільство

Фоторепортаж з 40-ї сесії Вінницької мерії

26 квітня 2019, 13:03

26 квітня за участі 48 депутатів провели 40 засідання сесії Вінницької міської ради 7 скликання. Під час засідання затвердили 51 питання порядку денного, які пропонувались до розгляду.

Зокрема, підтримали рішення про створення у місті Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі. Її послуги будуть безкоштовними, створять її у липні цього року.

Ухвалили рішення «Про перейменування площі в місті Вінниці». Мова йде про територію біля водограю, що в мікрорайоні Поділлі (біля магазину «Гастроном»). Тепер вона матиме назву - площа Фонтанна на Поділлі.

Затвердили рішення про створення нового скверу в зеленій зоні між перетином вулиць Якова Шепеля і Тараса Сича, який назвали іменем добровольця «Правого сектору» Євгенія Костюка. Також затвердили перелік вулиць Вінниці, назви яких змінять своє значення

Підтримали Концепцію цифрової партисипації Вінницької міської ОТГ на 2019-2025 роки. У рішенні йдеться про формування сприятливих умов, підвищення компетенцій електронної участі громадян в процесах прийняття і реалізації важливих рішень, створення корисних цифрових ресурсів, використання новітніх сервісів для взаємодії з громадянами та відкритих даних в інструментах електронної партисипації.

Під час сесії озвучили плани про замовлення нових теплоходів та організації навігації річкою Південний Буг

Окрім того підтримали два рішення про прийняття двох будівель у власність територіальної громади – на вулицях Театральна та Симона Петлюри.

Вiнниця.info

Теги: сесія міська рада депутати 
Матеріали по темі