Місто

Фоторепортаж з оновленого озера «Миру»

4 листопада 2019, 12:11

Реконструкція зони благоустрою озера «Миру», що біля Лісопарку – майже завершена. Днями тут встановили лавочки, урни та облаштували вуличне освітлення по обидва боки озера.

Нині на території проводять обрізку дерев, шліфують викладену на бордюрах плитку та наповнюють водою озеро. Завершили монтаж підпірних стінок озера, також облаштували пандуси. В планах ще відремонтувати бетонні сходи.

В травні, перед початком ремонтних робіт, в озері спустили воду і вивезли намул з дна. Щоб зібрати його, робітникам знадобилося більше місяця. Згодом чашу озера зробили глибшою та обклали гранітом.

На початку жовтня на території встановили бордюри, а пішохідні доріжки виклали плиткою. Також – облаштували місце під велику клумбу, на якій висадять квіти.

Загальна вартість робіт, проведених на території біля озера «Миру», коштувала 8 мільйонів гривень. В планах також з’єднати зону відпочинку з дитячий майданчиком всередині Лісопарку.

Реконструкція озера «Миру» розпочалася в травні. Раніше міська рада провела тендер і уклала договір на виконання робіт з благоустрою, загальна вартість яких понад 25 мільйонів гривень. Роботи планували проводити в кілька етапів, на 2019 рік в бюджеті передбачили 8 мільйонів гривень. Пізніше редакції стало відомо, що кошторис на оновлення зазначеної зони благоустрою в мерії планують зменшити та внести зміни до проекту.

Більше фото в слайдері.

Вінниця.info

Теги: озеро Миру реконструкція сквер 
Матеріали по темі