Економіка

Франція готова допомогти розвивати потенціал вінницьких аграріїв

14 липня 2020, 13:20

Голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов в режимі відеозв’язку обговорив з президентом компанії BETEN Ingenierie Жаном Рош створення агрокластеру та агрохабу на території області.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці Сергія Борзова в «Фейсбук».

«Метрополія Діжон, регіон Бургундія – Франш-Конте та кластер VITAGORA готові поділитись із вінничанами своїм досвідом, зокрема, в агроекології та сільськогосподарського машинобудування.

15 підприємств в області заявили про участь у створенні агрокластеру, серед них 8 фермерських та сільськогосподарських підприємств - це виробники органічної продукції, а також 5 підприємств з переробки овочів та фруктів та 2 підприємства молокопереробної галузі.

Маємо надію, що завдяки співпраці із французькими кураторами, покращимо ситуацію з водопостачанням та управлінням водними ресурсами в сільському господарстві. Місто Вінниця чекає технічну експертизу для стратегічного вдосконалення водовідведення та теплопостачання.

До кінця липня планується подання до МЗС Франції заявки щодо включення двох додаткових напрямів для участі в програмі децентралізованої співпраці. Відповідь може бути надана вже у вересні. А восени чекаємо у гості експертів із Франції», - зазначено в дописі.

Вінниця.info, фото з сторінки С. Борзова

Теги: агрокластер Франція VITAGORA 
Матеріали по темі