Культура

Гармата, військові і ворожа армія. У Вінниці відтворили бій, який відбувся майже 100 років тому. Фоторепортаж

13 жовтня 2018, 16:21

 13 жовтня у ході проведення фестивалю «Вінниця – столиця УНР», в Центральному парку міста відбулась кульмінаційна подія – відтворення бою між армією УНР та білогвардійцями.

Історична реконструкція присвячена бою 13-15 жовтня 1919 року між білогвардійцями на УНР, що відбувся на околицях м. Бершадь.

Під час бою було застосовано оригінальні реквізити: одяг, зброю та техніку. Реконструктори використали метод наукового експерименту та рольової гри. На реконструкції використовувались холості набої та піротехніка.

«Сьогодні ми повертаємось на 100 років назад. Саме той день, який ми сьогодні відтворюємо, став загально-національним святом. На прикладі сьогоднішньої військово-історичної реконструкції, ми можемо побачити, як 100 років назад об’єднувалися українці заради того, щоб саме на території Вінницької області боронити і визволяти нашу землю від російського загарбнка», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

У реконструкції взяли участь більше 100 реконструкторів, серед яких Захисники, ветерани російської війни на Сході України.

Вінниця.info

 

Теги: армія військо бій гармата 
Матеріали по темі