Суспільство

Гайсин в жалобі. Люди стали навколішки, проводжаючи в останній путь Захисника

5 жовтня 2016, 12:25

 5 жовтня Гайсин прощається з 32-річним Сергієм Кравченком, добровольцем «Правого сектору», який загинув під Авдіївкою внаслідок зіткнення з диверсійною групою. В місті оголошено День жалоби, приспущені державні прапори. Провести захисника в останній путь вийшло чи не все місто. Люди утворили живу шеренгу від церкви до кладовища та стали навколішки, перед полеглим бійцем.

Побратим Сергія Кравченка із позивним «Тяпа» з Одеси, хлопці разом стояли на позиції під Авдіївкою, розповідає, що в кінці жовтня вони планували йти у відпустку, Сергій запрошував його на Вінниччину.

«Він дуже багато розповідав про батьків, що вони в нього дуже хороші. Сподівався що війна скоро закінчиться, мріяв працювати, отримав пропозицію роботи від брата.

Якраз напередодні його смерті ми ще жартували, хто з нас першим задвохсотиться (загине – ред.), але не сподівались що це буде хтось з нас, бо думали, після війни на цьому місці (на позиції), пом’янути пацанів, які тут загинули.

Він мені запам’ятався мужнім чоловіком, який нічого не боявся, і хотів йти вперед і вперед.

Знаю, що в нього залишилась дитина і дружина, які зараз живуть в Росії», - розповідає кореспонденту Вінниця.info побратим Сергія, боєць «Правого сектору».

Сьогодні в Гайсині прощаються із Сергієм Кравченко, вийшло чи не все місто разом з родичами друзями, побратимами, та військовими, вони проводили Захисника в останній путь. Молодь розгорнула великий жовто-блакитний стяг.

Поховають Героя на Алеї слави в м. Гайсин.

Як відомо, Сергій Кравченко загинув 3 жовтня під Авдіївкою.

Вінниця.info

Теги: АТО жалоба загинув 
Матеріали по темі