Політика

Гендиректор "Зернопродукту" Кучер має намір пропагувати ідею «Купуй вінницьке» у Вінницькій облраді нового скликання

27 жовтня 2010, 17:50

Генеральний директор великого агропромислового підприємства "Зернопродукт МХП", що входить до складу групи компаній "Миронівський хлібопродукт" Микола Кучер має намір пропагувати ідею «Підтримуй власного виробника. Купуй українське» у Вінницькій обласній раді нового 6-го скликання.

Про це Кучер заявив в інтерв’ю виданню ВИННИЦА.info.

"Наша партія пропагує серед українців ідею «Підтримуй власного виробника. Купуй українське». Цю програму я планую поширити і на Вінниччину", - сказав він.

На думку Кучера, Вінницька область має багато підприємств, що виробляють якісну продукцію світового рівня якості. "Це насамперед стосується харчової промисловості. Але, чомусь у магазинах Вінниччини цю продукцію не завжди зустрінеш", - зазначив він.

Кучер планую ініціювати розробку та запровадження регіональної програми підтримки місцевого виробника "Купуй вінницьке". "Гасло «Купуй вінницьке» має бути пріоритетом для місцевої влади, що дасть величезний поштовх для соціально-економічного розвитку області. Від цього виграють всі. І підприємці, і звичайні люди, адже нам, вінничанам є чим пишатися", - вважає він.

На думку ген директора "Зернопродукту" запровадження такої програми дасть можливість наблизитись нашому регіону до європейських стандартів не тільки в економіці, але й у соціальній сфері. "Адже якісну конкуренто здатну продукцію не можливо виробляти, якщо не буде застосовані всі фактори: матеріальні інвестиції, розробка та розвиток найсучасніших технологій, високий фаховий рівень працівників, підтримка та захист виробника з боку держави та місцевої влади. Все це у сукупності дасть змогу довести рівень життя до європейського рівня", - сказав він.

Нагадаємо, що Микола Кучер очолив список кандидатів до Вінницької облради від Української Народної партії.

Повний текст інтерв’ю Миколи Кучера можна прочитати тут.

Довідка

"Зернопродукт МХП" створений "Миронівський хлібопродукт" у 2005 році і займається вирощуванням сільськогосподарських культур, а також тваринництвом.

До складу підприємства входять 13 філій у Вінницькій, Житомирській та Черкаській областях, які обробляють близько 125 тис. га сільгоспугідь.

90% акцій "Зернопродукт МХП" належить "Миронівському хлібопродукту", 10% - генеральному директору компанії Миколі Кучеру.

2009 рік "Зернопродукт МХП" закінчив із чистим прибутком 73,032 млн. гривень.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі