Суспільство

Генерал-лейтенант Аллеров вручив військовим Нацгвардії ключі від квартир у Вінниці

12 січня 2017, 12:16

 12 січня у Вінниці в частині 3008 Командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров разом з головою облдержадміністрації та мером міста урочисто вручили ключі від квартир 9 родинам військовослужбовців Нацгвардії.

Житло придбали за рахунок державних коштів у трьох районах міста: по вул. Замостянській, 34-а (1 квартира); по вул. Сітка Отамана,16 (4 квартири) та на Ватутіна, 137-б (4 квартири).

«Цього року родини військовослужбовців Національної граврдії України отримали 276 квартир. Президент України наголосив: завдання на 2017 отримати понад 400 квартир. Нам виділяються землі, нам виділяються кошти, ми не маємо право по напрасну їх витратити. Я хочу запевнити всіх, що Національна гвардія і надалі буде гідно виконувати свої обов’язки.

Біля 5 тисяч бійців Національної сьогодні несуть службу в зоні антитерористичної операції. Злочинність, яка розпалюється сепаратистськими проявами з Росії, вона підриває з середини суверенітет держави. Одне із завдань Національної гвардії - локалізувати та нейтралізувати такі спроби. Слава Україні!», - сказав у вітальному слові звертаючись до військових Нацгвардії генерал-лейтенант Юрій Аллеров.

«Кожен з нас знає, що мрія кожної сім’ї – мати власну домівку. Прийміть щирі слова подяки, вітань і теплоти. Нехай оберігає Бог кожного з вас і наші з вами родини. Нехай живе і процвітає Україна! Слава Україні!», - привітав військових Валерій Коровій.

«3008 і 3028 - це ті підрозділи, яким Вінниччина може гордитись. Коли розпочались військові події на сході, саме військові Нацгвардії, в тому числі і ви, були на передовій. Ви перші, хто захищав територіальну цілісність нашої держави. Сьогоднішня подія - це логічна нагорода для справжніх захисників нашої Вітчизни. Ми не будемо на цьому зупинятись. Як сказав керівник, держава виділяє кошти на квартири і міська рада не стоїть осторонь. В цьому році ми прийняли рішення щодо виділення земельної ділянки 3 гектари для будівництва двох будинків 134 квартири. На замовлення військової частини виготовляється проектно-кошторисна документація.

Головне, що ви захищаєте український народ від загарбника. Хочу побажати, щоб Господь оберігав вас і ваші родини», - сказав Сергій Моргунов.

Родини військовослужбовців планують зустрічати Старий Новий рік в новій квартирі. Дружина старшого прапорщика Анатолія Кадькало не стримує радості, адже в черзі на житло вони стояли майже 20 років.

«Якщо брати всю його військову кар’єру, то це 24 роки служби. А на квартиру ми чекали 20 років. Зараз ми орендуємо будинок в Луці Мелешківській, бо у Вінниці було дуже дорого. Син навчається в Аграрному університеті, 14-донька ходить до школи і відвідує музичну школу. Приємно, що наші мрії здійснились і на Старий Новий рік ми матимемо власне житло», - говорить Людмила Володимирівна Кадькало.

Сьогодні ключі від двокімнатних квартир у Вінниці отримали:

  • Старший прапорщик запасу Олександр Гуменюк

  • Прапорщик Олексій Бурлака

  • Майор запасу – Олександр Лучков

  • Старший прапорщик Анатолій Кадькало

  • Лейтенант Олена Петіна

  • Майор –Юрій Пелешко

  • Підполковник Дмитро Сьомак

  • Полковник – Сергій Мамченко

  • Полковник Іван Миропольський

 

 

 

 

 

Житло на Сітка Отамана, яке отримала родина старшого прапорщика Анатолія Кадькало

 

Нагадаємо, МВС у вересні 2016 року закупило 4 квартири для військовослужбовців Національної гвардії в ПП «Особняк центр». Загальна площа квартир, які знаходяться на вул. Ватутіна, становить 251,05 кв. м.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: військові житло 
Матеріали по темі