Новини компаній

Givenchy L'Interdit: огляд класичного аромату

22 жовтня 2021, 14:20

Парфумована жіноча вода L'Interdit від бренду «Живанши» дарує своїм прихильницям відчуття хвилювання від дотику до чогось забороненого. Цей чуттєвий аромат буквально закликає кинути виклик усталеним умовностей, прийняти власну індивідуальність і показати всі грані своєї особистості.

Цей квітковий аромат на основі домінуючих деревних нот був представлений в 2018 році і являє собою сучасну інтерпретацію парфуму L'Interdit, який побачив світ в 1957 році.

Особливості аромату

Givenchy L’Interdit з перших нот огортає звучанням імбиру, до якого через мить приєднуються аромати білих квітів. Серед них впізнаються:

  • світло-сонячний жасмин;
  • апельсиновий колір;
  • тубероза.

У комбінації з ветивером і пачулі, які відзначаються більш темним звучанням, вони утворюють насичений і незабутній шлейф аромату.

Забути про правила і дозволити собі насолоджуватися світом, розкрити внутрішню відвагу, бути вільною і легкою - ось основні ідеї концепції, яка лежить в основі ідеї по виготовленню парфюмированной води L'Interdit зразка XXI століття. Принадна композиція білих квітів, доповнена більш вираженими інгредієнтами, не залишає байдужим нікого.

Про бренд

Розкішне модне плаття, якісна косметика і чудові аромати - французький бренд Givenchy віддає данину моді і красі вже більше 60 років. Торгова марка закликає покупців знайти свій неймовірний стиль і завжди залишатися собою.

Історія бренду почалася в 1952 році в Парижі, коли дизайнер Юбер де Живанши (Hubert de Givenchy) заснував дім моди і назвав його своїм ім'ям. У 1953 році він познайомився з молодою актрисою Одрі Хепберн і почав з нею тісно співпрацювати. Для приголомшливою красуні, яка стала для нього музою, він створював костюми до фільмів і світських заходів.

У 1957 році Живанши представив аромат L'Interdit, який спочатку був створений саме для цієї чарівної актриси. Так на світ з'явилася компанія Parfums Givenchy. Згодом вийшли і інші неперевершені аромати, а в 1989 році бренд Givenchy розширився і почав випускати косметику.

Крім легендарного аромату Givenchy L'Interdit, який згодом отримав нову, більш сучасну інтерпретацію у вигляді чудового квіткового букета, великою популярністю також користуються парфуми Irresistible і Givenchy.

В цілому аромати «Живанши» - це вічна класика. Вони підкреслюють індивідуальність своїх власників, дозволяючи створити унікальні і незабутні образи.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Givenchy L'Interdi парфуми 
Матеріали по темі