Влада

Глава Винницкого облсовета Заболотный считает, что при новом Президенте резких кадровых изменений в области не будет

19 лютого 2010, 18:36

 Голова Вінницької обласної ради Григорій Заболотний не передбачає різких кадрових змін за нового Президента України.

Як передає ВІННИЦЯ.ІНФО, про це він сьогодні повідомив під час прес-конференції.

«Я вчора розмовляв з досить високим керівництвом обох ведучих політичних партій і обидва мені підтвердили, що ніяких розмов відносно люстрації кадрів на місцях, це стосується державних адміністрацій, поки що не передбачається. І взагалі, кажуть, що Віктор Янукович сказав, що незалежно від того, на територіях за кого голосували, якщо територія динамічно розвивається і має хороші показники, то він не передбачає різки змін в кадрових питаннях. І ми це, як обласна рада – вітаємо», - розповів він.

Г.Заболотний вважає, що «сьогодні різкі зміни призведуть тільки до того, що ми ще зробимо кілька кроків назад, а потім будемо героїчними зусиллями намагатися вийти на рівень, який вже мали». «Це нікому не потрібно. Людям потрібна стабільність, впевненість і професійні кадри», - переконаний голова Вінницької обласної ради.

Він також вважає кандидатуру діючого голови Вінницької обласної державної адміністрації Олександра Домбровського найбільш прийнятною для Вінницької області.

«Якщо НУНС об’єднається з ПР, то Олександр Домбровський представник «Нашої України», на якій підставі його звільняти з губернатора? Друге – соціально-економічні показники області, сьогодні вони одні з найкращих в Україні – на якій підставі звільняти? Тоді це можна назвати політичним переслідуванням. А якщо політичне переслідування, то я думаю, що іншим людям буде дуже важко працювати, якщо це будуть «чужі», я не хотів би щоб вони були в області, і я все буду робити, що в область «чужих васалів» не засилали», - сказав Г.Заболотний.

Він переконаний, що «той, хто тут не живе, не буде жити і не планує жити – він ніколи не буде думати за розвиток цієї території». «Він буде тимчасова людина, яка буде виконувати тимчасові доручення, тимчасових керівників», - додав Г.Заболотний.

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі