Влада

Голова Вінницької облради хоче критики влади на шпальтах місцевих газет

25 листопада 2010, 15:11

Голова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк хоче бачити критику влади на шпальтах місцевих газет.

Про це повідомляє прес-служба голови Вінницької облради.

С.Татусяк зазначив, що головним питанням є донесення до кожного жителя області оперативної та об’єктивної інформації про роботу місцевої влади, починаючи від сільської ради і закінчуючи обласною Радою та адміністрацією. Найпершим чином – посередництвом комунальних газет. Проте, передплата на друковані видання знизилася у порівнянні з листопадом минулого року на 32 тис. екземплярів. Відтак Вінниччина займає 14-те місце в Україні за показниками передплати преси.

С. Татусяк звернув увагу редакторів та журналістів на інформативну наповнюваність газет, зміст яких значною мірою впливає на число читацької аудиторії.

«Ви повинні завойовувати і відстоювати свого читача. Насамперед, поміняйте підхід до висвітлення діяльності влади. Не треба нас прикрашати і захвалювати. Ми знаємо свої недоліки, тому прошу висвітлювати владу об’єктивно і реально. Хочу бачити критику», – сказав С.Татусяк.

Голова Вінницької облради також повідомив, що усіма вищезазначеними питаннями займатиметься постійна комісія обласної Ради, склад якої буде сформовано після 2-го засідання 1-ї сесії облради.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі