Влада

Голові Вінницької облради Татусяку будуть доплачувати 150% до посадового окладу

16 листопада 2010, 15:49

Вінницька обласна рада вирішила присвоїти голові обласної ради Сергію Татусяку перший ранг посадової особи місцевого самоврядування, встановити надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці у розмірі 90 відсотків посадового окладу та дозволити проводити щомісячно преміювання у розмірі 60% від посадового окладу за фактично відпрацьований робочий час.

Таке рішення було прийнято на першій установчій сесії Вінницької обласної ради 6-го скликання, де С.Татусяка було обрано головою облради.

Окрім того, облрада також вирішила надавати своєму голові допомогу матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових проблем та допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати один раз на рік.

"Виплати здійснювати з дня обрання у межах фактичного фонду оплати праці керівників та виконавчого апарату облради", - йдеться у рішенні депутатів облради.

Враховуючи те, що за постановою Кабінету міністрів №512 від 30 червня 2005 року розмір посадового окладу голові обласної ради встановлюється у розмірі 17 мінімальних заробітних плат, яка на той час складала 332 гривень, посадовий оклад С.Татусяка на посаді голови Вінницької облради складатиме 5644 гривні, а з урахуванням доплат та премій його зарплатня становитиме 14110 гривень на місяць.

Нагадаємо, що 11 листапада Вінницька обласна рада 96 голосами обрала Сергія Татусяка головою облради.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі