Суспільство

Goluba Sweets – смачні і корисні натуральні цукерки, які виготовляють у Вінниці. Фото

7 травня 2019, 11:43

Солодощі можуть і мають бути корисними – переконана Оксана Шибецька, директор ТОВ Goluba Sweets.

Кілька місяців тому у Вінниці запустили виробництво натуральних цукерок. Продукцію виготовляють тільки з якісних інгредієнтів, тому смаколики безпечні навіть для маленьких діток. Сьогодні в асортименті – мармелад, збивні цукерки, комбіновані цукерки, незабаром можна буде скуштувати лікерні цукерки, тоффі і фруктово-ягідні цукерки в шоколаді.

«Харчування – не сама коштовна річ у нашому житті. Це не купити автомобіль чи якусь косметику. Це насущна потреба людина. І дуже сумно, коли за тебе вирішують, що тобі їсти, постійно здешевлюють рецептуру улюблених продуктів, або зменшують вагу пакувань, додають штучні ароматизатори, барвники, підсилювачі, замінники…», - розповідає пані Оксана.

Особливості цукерок ТМ Goluba Sweets

Продукт корисний і натуральний.

Мармелад має у складі ягідно-фруктове пюре, наприклад, 13% вишні і 10% яблука. Його відливають у силіконових формах, використовують агар. Це ноу-хау для класичного виготовлення мармеладу. За рахунок високого вмісту ягідної складової ми знижуємо кількість цукру і як наслідок калорійність.

«Ми для себе поставили високу планку якості та безпечності продукції», - говорить директор компанії.

Підприємство має власні сади, де вирощує та заготовляє фрукти для використанням у виробництві цукерок. Фруктову сировину зберігають в стані шокової заморозки у великих холодильних камерах.

Цукерки покривають шоколадом-кувертюр, в якому 73% какао-продуктів, з понад 40% - какао-масло. Це дуже високий показник.

«Чим відрізняється шоколад від глазурі? Шоколад складається з какао-масла і какао тертого, цукру та ваніліну. Шоколадна глазур має меншій вміст какао продуктів, в яких велику частку складає какао порошок, в ній можуть замінювати какао масло на рослинні жири еквіваленти. Зараз на кондитерському ринку дуже багато виробів з просто коричневою кондитерською глазур’ю, в якій використовується тільки какао-порошок і кондитерський жир.

На жаль, сьогодні у споживача формують хибну думку: що все що коричневе, то шоколад. Але ми знаємо, що коричневим буває не тільки він, - пояснює Оксана Шибецька.

До складу цукерок «Молочні хмаринки» входить 20% натурального масла. Його обирали шляхом перевірки багатьох зразків у лабораторії. Для виробництва використовують масло без краплі домішок рослинної олії.

Кондитерське обладнання, на якому створюють смаколики, виготовляли на замовлення.

Оксана Шибецька зізнається, що продукція теж містить барвники, однак вони натуральні і представлені у зовсім незначній дозі: «Ми працюємо на куркуміні, карміні. Використовуємо натуральну ароматику тільки дуже відомих світових лідерів – 0,05% на тонну продукту.

Пояснюю для чого: у нас в розпорядженні є чотири види сливи - від зеленого до фіолетового кольору. Коли ми якусь партію беремо, то не купажуємо сировину, тому готовий мармелад може відрізнятися один від одного забарвленням. Щоб нівелювати цю відмінність у кольорі і ароматі, ми додаємо нотку. По-перше, воно натуральне, по-друге, його там дуже малий відсоток».

Наразі цукерки ТМ Goluba Sweets представлені у Вінниці, Житомирі, Хмельницькому, Дніпрі та Херсоні. Компанія веде перемовини також із країнами Європи.

Компанія намагається працювати із національними мережами великих супермаркетів, втім – там ще не розуміють особливості натуральної продукції, для них вона дорога.

«Люди звикли, що все оцінюють, як середню температуру по лікарні: мармелад має коштувати від 60 до 70 гривень. Даруйте, але може за той склад, що там є, ви і забагато платите. Може, він і цих грошей не коштує».

Наші продукти високої якості і середньої ціни. Я вважаю, що в Україні кожна родина може купити собі хороші солодощі и переконана: «краще їсти менше, але якісніше», - резюмує пані Оксана.

Редакція Вiнниця.info продегустувала всі види цукерок і одноголосно визнали цю смакоту фаворитом серед солодощів.

Шукайте цукерки Goluba Sweets в магазинах міста та області, Обгортка має торговий знак – голубка в білому кружечку.

Приєднуйтесь до сторінки у Facebook https://www.facebook.com/Goluba-Sweets-2212369082349694/
Матеріали по темі