Суспільство

Google допоможе розвивати туризм на Вінниччині через Інтернет

24 січня 2017, 13:46

 Партнери Google планують у Вінницькій області розвивати туризм та інвестиційний потенціал через проект «Цифрове перетворення». Компанія CFC Consulting, що є партнером Google в Україні має досвід роботи у відповідному напрямку у 7 регіонах України.

Про можливість впровадження ІТ-технологій представники компанії говорили 24 січня на зустрічі з заступником голови Вінницької ОДА Андрієм Гижко.

«Ми фактично останні два роки з різними компаніями супроводжуємо проекти, які називаються «Цифрове перетворення України». ЇЇ суть полягає, що при взаємодії влади, громади і бізнесу здійснюються проекти які спрямовані на розвиток регіону. Ми визначаємо проект, який становить спільний інтерес і тоді кожен орган долучається до цього. Компанія Google пропонує цифрові рішення.

Веб ресурси, які будуть створюватись – там буде вся інформація. Перше потрібно зробити аудит, яка туристична інфраструктура в нас є, як зробити її привабливою та об’єднати все в одному доступному місці, де кожен міг знати не лише де можна зупинитись, а й що подивитись поруч, збудувати певний маршрут. Ми все це будемо вивчати та дивитись як його реалізувати», - повідомив директор компанії CFC Consulting, що є партнером Google в Україні Олексій Сивак.

Заступник голови ОДА Андрій Гижко зазначив, що «цифрові проекти», які вже давно успішно працюють у Вінниці намагаються поширювати районами, але основною проблемою є те що райони менш розвинуті з точки зору ІТ-технологій.

«З 27 райцентрів оптиволокно є лише в 15, це впливає на швидкість», - зазначив А. Гижко.

Першим кроком є визначення виконавців серед представників в лади та громадських організацій, які займатимуться даним питанням. Обговорюють можливість залучення до проекту студентів Вінницького технічного університету. Програми розрахована на пів року. Після цього можна буде запустити програму в дію.

Щодо «карти» туристичної привабливості регіону, то її вже розробили в департаменті міжнародного співробітництва, але в паперовому вигляді.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: співпраця програми 
Матеріали по темі