Суспільство

Google розробляє туристичну мапу Вінниччини для людей з порушенням слуху та зору

7 квітня 2017, 10:09

До кінця квітня 2017 року компанія Google запланувала створити туристичну мапу Вінниччини з позначенням всіх визначних місць у області.  Головна особливість проекту –  доступним для людей з порушенням слуху та зору. Окрім цього на мапу будуть нанесені додаткові позначки, які допоможуть оцінити заклад та визначити доступний він для всіх чи людям з обмеженими можливостями там буде не комфортно.

Спеціально для цього вже більше двох місяців компанія Google працює з вінницьким реабілітаційним центром «Гармонія». Працівники центру консультують у питаннях доступності та допомагають у реалізації проекту. Спочатку така мапа буде реалізована у Вінниці, а згодом і по всій Україні.

«Дуже класно, коли є позначка чи доступний об’єкт для людини з інвалідністю. Наприклад, коли я їду кудись я собі відразу орієнтуюся чи мені потрібна допомога, чи можу собі сама поїхати. Такий функціонал дуже полегшує пересування містом», - розповідає Вінниця.info Сюзанна Жуковська, волонтер центру «Гармонія».

Працівники «Гармонії» з власної ініціативи розробили мапу з доступними вбиральнями для людей з інвалідністю. Вона діє з 2015 року, однак недавно її оновили і тепер вона має 35 позначки по усій Вінниці.

«Дуже зручно знати, що у тому місці, куди ти їдеш є доступний санвузли. Бо якщо поїзда 2-3 години це нормально, а якщо більше часу, то ти туди не поїдеш. Якщо це тренінг, якесь навчання і там немає доступного туалету, то я відмовляюсь. Це дуже обмежує», - додає Сюзанна.

Мапа у відкритому доступі і доступна за посиланням - https://goo.gl/Z7mDYd

А ми нагадаємо, що у рамках транспортної реформи, яка реалізується з 2012 року, у Вінниці з’явилося більше сотні одиниць громадського транспорту облаштовані для потреб людей з інвалідністю. Таким чином вже декілька років Вінниця визнається одним з найзручніших міст України. Розробка туристичної мапи з позначками доступних місць тільки підвищить місто у рейтингу та облегшить життя людей.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина мапа вади слуху 
Матеріали по темі