Суспільство

Госархиву в Винницкой области не хватает 30 рабочих мест

22 лютого 2010, 14:57

Структура державного архіву Вінницької області потребує понад 30 додаткових ставок.

Як передає ВІННИЦЯ.info, про це сьогодні під час прес-конференції повідомив директор державного архіву у Вінницькій області Юрій Легун.

За його словами, на сьогодні у районних відділеннях працюють по одній, дві людини. «Було б не зайвим у кожному районі ввести хоча б ще по одному співробітнику», - сказав Ю.Легун.

Він підкреслив, що відповідне звернення стосовно додаткових вакансій та додаткового фінансування було направлено до Держкомархіву України.

Крім того, Ю.Легун розповів, що наповненість архівних приміщень у Вінниці становить 90% та 80%, і вже зараз, на його думку, необхідно знаходити ще приміщення для зберігання архівних документів.

Під час прес-конференції директор державного архіву у Вінницькій області повідомив, що в регіоні значно зріс попит на запити стосовно польського походження родин, підтвердження якого дає можливість отримати «карту поляка». Також зросла кількість запитів щодо підтверджень шлюбів і народжень та щодо вивчення «родинного древа».

Ю.Легун також додав, що наразі в області створюється система електронного цифрового архіву та завершується розробка сайту.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі