Місто

Грандіозна реконструкція у Вінниці. На Вишеньці будують два нових фонтани. Фоторепортаж

8 вересня 2016, 09:46

 У Вінниці триває масштабна реконструкція площі Костянтина Могилка та проспекту Космонавтів. Біля літака вже повністю демонтували старі плити і почали копати траншею під каналізацію та комунікації. На проспекті ж – приступили до другої черги реставрації: завершують викладати нову плитку і взялися за фонтан.

Площа Костянтина Могилка

Територію біля літака обнесли червоною стрічкою – там працює бульдозер. Біля пам’ятника зірвані великі бетонні плити, на їх місті буде нове покриття. Згідно проекту, головною родзинкою площі стануть «сухі» фонтани. Розташують їх перед монументом.

Як ми раніше повідомляли, загальна вартість робіт на площі становитиме близько 7 мільйонів гривень. За ці кошти висадять дерева і багаторічні кущі, посіють газони, встановлять лавочки, урни, облаштують пішохідні доріжки, підведуть зовнішнє освітлення, зроблять парковку і велодоріжку.

Проект

Проспект Космонавтів

Триває друга черга реконструкції проспекту. Від вулиці Келецької до вулиці Порика практично завершили облаштування доріжок та укладення тротуарної плитки. Найбільший об’єм робіт залишився біля майбутнього фонтану. Під водограй вже встановили «чашу».

Загальна вартість реконструкції складатиме 27,8 мільйонів гривень. Сюди входить демонтаж старого покриття, мощення брущатки, встановлення лавочок, урн, облаштування дитячого майданчика, монтаж світильників та скульптурної композиції. Передбачається оснащення території системами відеоспостереження та точками доступу Wi-Fi.

Проект

Нагадаємо, раніше показали проект реконструкції другої черги проспекту Космонавтів.

Під час 1 черги реконструкції проспекту Космонавтів, облаштовано нові доріжки, освітлення, Wi-Fi, встановлено лавочки та підзарядки для гаджетів.

Вінниця.info

Теги: ремонт фонтан 
Матеріали по темі