Суспільство

Григорій Калетнік ходив до мерії по «земельних питаннях». Фото

3 травня 2018, 16:42

3 травня під час мітингу переселенців по житловому питанню, у холі міської ради Вінниці кореспондент Вінниця.info зустрів Григорія Калетніка, який є президентом ВНАУ. Він зауважує, що сам прийшов до мерії вирішувати питання по землі для АТО-вців.

«Я займаюся зараз  землями для учасників АТО. Щойно підійшов. Про те, що тут буде мітинг, не знав. Але моя точка зору по цьому питанню така. Все, що приймає на себе зобов’язання влада, від імені держави, ці зобов’язання не повинні бути фейковими. Якщо береш зобов’язання, ти мусиш прораховувати і обов’язково виконувати. Бо це формує у людей зневіру. І в владу і в державу. Що може бути найгіршим. Для суспільства», - пояснив він.

Після короткої відповіді на питання, Калетнік йде по вирішення своїх справ. Зауважує, мешкає у Вінниці і нікуди переїздити не планував та не планує.  

У «Вікіпедії» за запитом на його ім’я надходить така інформація: «Одіозний народний депутат України, голова Вінницької облради і обласної державної адміністрації у 1998–2005 роках. Ректор Вінницького національного аграрного університету (від березня 2010), професор, доктор економічних наук, член кореспондент УААН. 16 січня 2014 року голосував за "диктаторські закони" - пакет антидемократичних законів, що суттєво обмежували права громадян і свободу слова».

Вінниця.info

Теги: Калетнік земельні Вінниця мерія питання 
Матеріали по темі