Місто

Громадяни з представниками мерії вирішили, де у Вінниці встановлять нові дорожні знаки

17 березня 2017, 15:43

 16 березня представники громадських організацій взяли участь в роботі координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. Активісти разом з мерією розробили план за яким передбачено встановлення нових дорожніх знаків та зняття старих для покращення дорожнього руху.

Про це на сторінці в соцмережі повідомляє Victor Perlov.

Зокрема, будуть встановлені знаки пріоритету на перехресті проспекту Коцюбинського з вул. Привокзальною. Зараз там згідно з дорожніми знаками є круговий рух, але геометрія перехрестя не відповідає такому руху.

на Привокзальній, щоб навести лад з парковкою, частково демонтують дорожні знаки «Зупинку заборонено» та облаштовані паркувальні місця на відрізку вул. Привокзальна в районі ринку (від проспекту Коцюбинського до вул. Брацлавської).

На перехресті вулиць Грушевського – Архітектора Артинова з’являться дорожні знаки «пішохідна зона», щоб на Європейську площу не заїжджали автівки.

Останній пункт – результат звернення до поліції та мерії кореспондента Вінниця.info Аріни Кантоністової, яка стала свідком, як «джип» їздив Європейською площею, а пішоходи змушені були поступатись йому. Водія не оштрафували, але й знаків, що вказують про те що Європейська площа є пішохідною зоною, не було.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дороги знаки 
Матеріали по темі