Суспільство

Гроші за в’їзд на кладовище. У Вінниці перевіряють, чи дійсно підприємство збирає кошти на послугу, яку оплачують з міського бюджету

31 жовтня 2018, 15:09

 Антимонопольний комітет у Вінницькій області почав розгляд справи відносно комунального підприємства міської ради «Комбінат комунальних підприємств». Установа надає ритуальні послуги. Фахівці збирають докази, чи дійсно підприємство бере кошти за в’їзд на кладовище з метою облаштування території для поховань. Відомо, що гроші на це також виділяють з бюджету Вінниці.

«Як встановило Відділення, КП «Комбінат комунальних підприємств», яке визначено ритуальною службою, стягує з суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на ринку ритуальних послуг в межах м.Вінниця, кошти за дозвіл на в’їзд на кладовища м.Вінниці з метою створення належних умов при експлуатації об’єктів, призначених для поховання. При цьому на утримання кладовищ виділяються кошти з місцевого бюджету», - йдеться в повідомленні на сайті відділення антимонопольного комітету у Вінницькій області.

Збір доказів у справі триває.

Раніше ми списали, що «Комбінат комунальних підприємств» підвищив ціни на ритуальні послуги. 

Вiнниця.info

Теги: кладовище 
Матеріали по темі